Komisje problemowe

 

Komisja Strzelectwa Myśliwskiego

LPImię i nazwisko
1Ciecierski Arkadiusz – „Darz Bór” Olsztyn – Przewodniczący
2Nowacki Zenon – „Drwęca” Ostróda – Z-ca przewodniczącego
3Szczerbuk Adam – „Jeleń” Szczytno – Z-ca przewodniczącego
4Żygadło Grzegorz – „Słonka” Srokowo – Z-ca przewodniczącego
5Bałdyga Grzegorz – „Odyniec” Mrągowo
6Bieniek Tomasz – „Kaczor” Kętrzyn
7Bolesta Józef – „Dzik” Orneta
8Dobrzeniecki Józef – „Hubertus” Olsztyn
9Dorniak Robert – „Dzik” Orneta
10Kornafel Jan – „Dzik” Orneta
11Korzeniowski Jarosław – „Darz Bór” Olsztyn
12Krawczyk Marek – „Żuraw R-N” Piecki
13Krawiec Józef – „Orzeł” Olsztyn
14Łakomy Wojciech – „Kudypy” Olsztyn
15Pawszyk Jarosław – „Kormoran” Olsztyn
16Polewaczyk Zenon – „Żubr” Olsztyn
17Rutkowski Michał – „Kudypy” Olsztyn
18Serzysko Tadeusz – „Orzeł” Olsztyn
19Sztorc Mariusz – „Rosomak” Biskupiec
20Szypowski Jacek – „Batalion” Omin
21Wasiński Marcin – „Odyniec” Iława
22Wydrych Katarzyna – „Orzeł” Olsztyn

Komisja Łucznicza

LPImię i nazwisko
1Gromacki Krzysztof – „Kudypy” Olsztyn – Prezwodniczący
2Paczkowski Tomasz – „Kaczor” Dobre Miasto – Z-ca przewodniczącego
3Belka Krzysztof – „Kaczor” Dobre Miasto
4Serwotka Lech – „Grunwald” Ostróda

Komisja Kontroli

LPImię i nazwisko
1Budziak Jerzy – „Batalion” Omin – Przewodniczący
2Ścibek Marek – „Daniel” Kętrzyn – Z-ca przewodniczącego
3Jabłoński Wiesław – „Grunwald” Ostróda
4Kowalski Marcin – „Kaczor” Kętrzyn
5Kozon Ryszard – „Sokół” Szczytno
6Malewicz Franciszek – „Ryś” Dźwierzuty
7Schuetz Ryszard – „Cietrzew” Nidzica
8Szymański Jan – „Ponowa” Biskupiec
9Wojciechowski Piotr – „Batalion” Omin

Komisja Upowszechniania Psa Myśliwskiego

LPImię i nazwisko
1Paszkiewicz Waldemar – „Łyna” Nowe Ramuki – Przewodniczący
2Janik Wojciech – „Batalion” Omin – Z-ca przewodniczącego
3Bednarczyk Paweł – „Głuszec” Olsztyn
4Chęć Daniel – „Ryś” Lubawa 
5Głowiński Hubert – „Darz Bór” Olsztyn
6Gołaszewski Piotr – „Łyna” Nowe Ramuki
7Karkotka Eugeniusz – „Bór” Wipsowo
8Malko Krzysztof – „Dzik” Orneta
9Olchowik Józef – „Czajka” Orneta
10Pichała Tomasz – „Odyniec” Mrągowo
11Pierożyński Donat – „Łoś” Olsztyn
12Ropiak Sławomir – „Jeleń” Szczytno
13Szałwiński Zbigniew – „Cietrzew” Nidzica
14Wasilewski Tomasz – „Bór” Wipsowo

Komisja Hodowli Zwierzyny

LPImię i nazwisko
1Jeznach Janusz – „Łyna” Nowe Ramuki – Przewodniczący
2Kościński Wojciech – „Kudypy” Olsztyn – Z-ca przewodniczącego
3Serwotka Lech – „Grunwald” Ostróda – Z-ca przewodniczącego
4Bonikowski Aleksander – 'Łoś” Iława
5Ciepluch Zbigniew – „Śniardwy” Mikołajki
6Kozon Ryszard – „Sokół” Szczytno
7Krasula Krzysztof – „Jeleń” Szczytno
8Ostrowski Waldemar – „Knieja” Olsztyn
9Siwek Sławomir – „Wiewiórka” Korsze
10Stenzel Tomasz – „Darz Bór” Olsztyn
11Stypik Paweł – „Kaczor” Kętrzyn
12Znamierowski Hubert – „Leśnik” Lidzbark Warm.

Komisja Kultury, Tradycji i Promocji Łowiectwa

LPImię i nazwisko
1Ratyński Tadeusz – „Leśnik” Stare Jabłonki – Przewodniczący
2Dzisko Janusz – „Wrzos” Olsztyn – Z-ca przewodniczącego
3Narojczyk Iwona – „Lis” Ostróda – Z-ca przewodniczącego
4Gromacka Mirosława – „Kudypy” Olsztyn – Z-ca przewodniczącego
5Adamska Paulina – „Rogacz” Świetajno
6Brycka Natalia – „Dzik” Orneta
7Dedo Andrzej – „Daniel” Bartoszyce
8Fedoniuk Barbara
9Kaczyński Patryk – Niestowarzyszony
10Kapłon Marek – „Kaczor” Kętrzyn
11Korejwo Zbigniew – „Darz Bór” Olsztyn
12Kosiński Jarosław – „Leśnik” Stare Jabłonki
13Kozon Ryszard – „Sokół” Szczytno
14Krzyżanowski Dariusz – „Batalion” Omin
15Kurowski Roman – „Grunwald” Ostróda
16Michalak Dorota – „Wrzos” Lidzbark Warm.
17Mierzejewski Leszek – „Ryś” Dźwierzuty
18Mikitiuk Anna – „Batalion” Omin
19Nowakowski Dawid – „Ryś” Lubawa
18Olewiński Sławomir – „Żubr” Olsztyn
19Sługocki Mirosław – „Leśnik” Stare Jabłonki
20Siemieniuk Grzegorz – Niestowarzyszony
21Smoczyńska Aniela – Niestowarzyszona
22Tuszyńska Anna – „Darz Bór” Olsztyn
23Willenberg Andrzej – „Jeleń” Szczytno
24Zwolenkiewicz Tadeusz – „Łoś” Iława

Komisja Oceny Prawidłowości Odstrzału i Wyceny Trofeów Łowieckich

LPImię i nazwisko
1Michniewicz Marek – „Rogacz” Świętajno – Przewodniczący
2Burandt Waldemar – „Batalion” Omin – Z-ca przewodniczącego
3Hołdyński Czesław – „Darz Bór” Olsztyn – Z-ca przewodniczącego
4Piotrowicz Zenon – „Kaczor” Kętrzyn – Z-ca przewodniczącego
5Znamierowski Hubert – „Leśnik” Lidzbark Warm. – Z-ca przewodniczącego
6Adamski Aleksander – „Rogacz” Świętajno
7Amborski Romuald – „Ryś” Dźwierzuty
8Bieniek Janusz – „Kaczor” Kętrzyn
9Bil Karol – „Żbik” Szczytno
10Brycki Wojciech – „Dzik” Orneta
11Cichy Dariusz – „Odyniec” Mrągowo
12Ciepluch Zbigniew – „Śniardwy” Mikołajki
13Czajkowski Adam – „Orzeł” Olsztyn
14Dobreńko Andrzej – „Ryś” Dźwierzuty
15Drężek Mariusz – „Hubertus” Olsztyn
16Ejkszto Karol – „Czajka” Orneta
17Gajos Marek – „Jeleń” Lidzbark Warm.
18Gałązka Maciej – „Żuraw” R- N Piecki
19Gromacki Krzysztof – „Kudypy” Olsztyn
20Grzonkowski Zbigniew – Niestowarzyszony
21Harasimowicz Krzysztof – „Głuszec” Olsztyn
22Hołdyński Maciej – „Darz Bór” Olsztyn
23Jadeszko Mirosław – „Daniel” Bartoszyce
24Jakubowski Mariusz – „Darz” Bór Olsztyn
25Jaworski Cezary – „Tułacz” Olsztynek
26Jeznach Janusz – „Łyna” Nowe Ramuki
27Kędziora Adam – „Drwęca” Ostróda
28Klimaszewski Rafał – „Cietrzew” Nidzica
29Korczak Jacek – „Żubr” Olsztyn
30Kossakowski Janusz – „Słonka” Morąg
31Krasula Hubert – „Jeleń” Szczytno
32Krawiec Józef – „Orzeł” Olsztyn
33Kruk Grzegorz – „Daniel” Bartoszyce
34Krzyżanowski Dariusz – „Batalion” Omin
35Kulas Zbigniew – 'Odyniec” Mrągowo
36Leszczyński Eugeniusz – „Lis” Ostróda
37Lewandowski Krzysztof – „Wrzos” Olsztyn
38Licznerski Arkadiusz – „Cietrzew” Nidzica
39Majek Jan – „Świt” Pasym
40
Moczarski Piotr – „Kudypy” Olsztyn 
41Mroczkowski Wojciech – „Cietrzew” Nidzica
42Narojczyk Andrzej – „Lis” Ostróda
43Nykiel Andrzej – „Lis” Ostróda
44Ochlak Tomasz – „Rosomak” Biskupiec
45Ogonowski Krzysztof – „Ryś” Morąg
46Pieklik Andrzej – „Głuszec” Olsztyn
47Piotrkowski Mirosław – „Orzeł” Olsztyn
48Popiel Tadeusz – „Dzik” Orneta
49Pyrcz Stefan – „Daniel” Kętrzyn
50Różański Łukasz – „Żbik” Szczytno
51Rudzki Stanisław – „Sójka” Bisztynek
52Rutkowski Michał – „Kudypy” Olsztyn
53Rybicki Mieczysław – „Odyniec” Iława
54Sawicki Krzysztof – „Lis” Ostróda
55Serwotka Lech – „Grunwald” Ostróda
56Siedlecki Józef „Knieja” Nidzica
57Stypik Paweł – „Kaczor” Kętrzyn
58Szczurko Eugeniusz – „Szarak” Kętrzyn
59Szklanny Henryk – „Łoś” Iława
60Szlachetka Józef – „Żubr” Olsztyn
61Szraga Janusz – „Lis” Ostróda
62Szumkowski Stanisław – „Szarak” Kętrzyn
63Śliwa Andrzej – „Drwęca” Ostróda
64Ślusarski Sławomir – „Miłośników Łowiectwa”
65Śmigielski Przemysław – „Lis” Ostróda
66Trapik Sebastian – „Wiewiórka” Korsze
67Tumicz Mariusz – „Sójka” Bisztynek
68Turek Andrzej – „Kaczor” Kętrzyn
69Turko Robert – „Słonka” Srokowo
70Urbanowicz Tomasz – „Dzik” Orneta
71Wasilewski Tomasz – „Bór” Wipsowo
72Werpachowski Marek – „Diana” Wołowo
73Wiatrak Andrzej – „Dzik” Susz
74Woźniak Bolesław – „Żbik” Szczytno
75Wróblewski Mirosław – „Śniardwy” Mikołajki
76Wójcik Mieczysław – „Hubertus” Olsztyn
77Wydrych Katarzyna – „Orzeł” Olsztyn
78Zdziechowski Edward – „Tułacz” Olsztynek

 

Komisja Szkoleniowa

LPImię i nazwisko
1Amborski Romuald – „Ryś” Dźwierzuty – Przewodniczący
2Turek Andrzej – „Kaczor” Kętrzyn – Z-ca przewodniczącego
3Czajkowski Adam – „Orzeł” Olsztyn
4Gromacki Krzysztof – „Kudypy” Olsztyn
5Kozera Wojciech – „Darz Bór” Olsztyn
6Krawiec Józef – „Orzeł” Olsztyn
7Kruk Grzegorz – „Daniel” Bartoszyce
8Michalak Dorota – „Wrzos” Lidzbark Warm.
9Moczarski Piotr – „Kudypy” Olsztyn 
10

Zając Mieczysław – „Żubr” Olsztyn