Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

LPImię i nazwisko
1Bieniek Janusz – przewodniczący OZD
2Krasula Krzysztof – zastępca przewodniczącego OZD
3Ratyński Tadeusz – zastępca przewodniczącego OZD
4Daniłowicz Witold – zastępca przewodniczącego OZD
5Tański Romuald – sekretarz OZD

Delegaci

LPImięNazwisko
1JanJanczewski
2KarolJanczewski
3PiotrGabiec
4LucjanZawada
5GrzegorzJurewicz
6JózefNowicki
7GrzegorzKruk
8JarosławRojek
9WiesławOrkisz
10JanuszWrona
11WojciechKruk
12RomualdMiłosz
13JoannaLatkowska
14TomaszWasiak
15HubertZnamierowski
16WacławSyrewicz
17TomaszTabor
18ArturAntoszewski
19MarianPieczuro
18JacekNojkampf
19PiotrWesołowski
20JózefSzul
21WładysławWiśniewski
22MariuszSztorc
23TomaszOchlak
24MariuszTumicz
25ArturOkoński
26ZenonPiotrowicz
27JanuszBieniek
28MarekŚcibek
29MichałFedyk
30EmilianPyrcz
31JanPłocharski
32DawidZajk
33JanFiedorczuk
34SławomirSiwek
35GrzegorzBałdyga
36ZbigniewKulas
37GrzegorzJurczak
38IgorMatejuk
39AndrzejPohl
40RomualdAmborski
41JerzyKilijański
42KrzysztofLaszkowski
43FranciszekMalewicz
44PaulinaAdamska
45MarekMichniewicz
46KazimierzOleszkiewicz
47RemigiuszBorowski
48SzymonKępczyński
49PiotrKrzemiński
50BolesławWoźniak
51KrzysztofKrasula
52AdamSzczerbuk
53RyszardKozon
54LudwikNarewski
55RyszardSchuetz
56RafałKlimaszewski
57GrzegorzBielasty
58ZbigniewBaranowski
59JózefSiedlecki
60Marek GustawBrzezin
61LechSerwotka
62JanPłoskonka
63AdamKędziora
64AndrzejZłotowski
65ZbigniewBryś
66MarcinCzerwiński
67MarianRamczykowski
68TadeuszRatyński
69WaldemarAbucewicz
70StanisławGorczyca
71HubertWiśniewski
72PawełSkiba
73TadeuszŁopata
74KrzysztofGawryś
75JanKossakowski
76KrzysztofOgonowski
77PiotrNeugebauer
78HenrykNiewiadomski
79TadeuszZwolenkiewicz
80DariuszSzkopiński
81JanuszŚliżewski
82WojciechWyganowski
83BogumiłSobotka
84TomaszMachaszewski
85BogusławFabiński
86JanOstrowski
87DawidNowakowski
88LechStefaniak
89MarianKindracki
90KrzysztofSkorupa
91PawełSokół
92PiotrKaczmarczyk
93AdamCzajkowski
94FeliksCzajkowski
95JózefKrawiec
96WaldemarBurandt
97WojciechJanik
98PiotrMoczarski
99MichałRutkowski
100WojciechKościński
101JacekFerenc
102DariuszLeonowicz
103MarcinMokwiński
104SławomirOlewiński
105PawełRaczkowski
106JarosławPawszyk
107EdwardZdziechowski
108CezaryJaworski
109BeataKaczmarek
110AndrzejPieklik
111RomanRuciński
112PiotrMałachowski
113AleksanderSawczuk
114TomaszTokarczyk
115PiotrSikorski
116LeszekChełstowski
117ŁukaszPuciński
118KrzysztofLewandowski
119HubertNowak
120LucjanSzuniewicz
121JózefDobrzeniecki
122MariuszDrężek
123RafałŻerański
124AndrzejGóźdź
125ŁukaszCholewicki
126WojciechKozera
127CzesławHołdyński
128DariuszZalewski
129AndrzejBialik
130TadeuszChmielewski
131TomaszWasilewski
132HenrykManiakowski
133HenrykGajdamowicz
134AndrzejNowociński
135KrzysztofJaczewski
136PiotrGołaszewski
137TomaszDzietowiecki
138WitoldDaniłowicz
139ZygmuntChojnowski
140WitoldDybich
141JanNadolski
142TadeuszPopiel
143ZbigniewŻyndul
144WojciechBrycki
145RobertDorniak
146KarolEjkszto
147MirosławWróblewski
148PiotrJakubowski
149RafałJakubiszyn
150CezaryWiszowaty
151JacekOrdyszewski
152MarekKrawczyk
153KazimierzTabaka
154RemigiuszPiecewicz
155PawełWichowski
156DariuszSobieszek
157BenedyktPuczkowski
158PiotrWalijewski
159ZenonSiejka
160RafałŻokowski
161RobertGadejkis
162JózefWasilewski
163DariuszBartkowski
164BogdanNazar
165JacekŚwigoń
166BogdanWatły
167EdwardZiarek
168PiotrŻuchowski
169KrzysztofNiedziółka
170ZygmuntBieliński
171MariuszKawka
172BartoszDawidziuk
173SławomirPodowski
174MarekPurgal
175ZdzisławŁojszczyk
176MarekWerpachowski
177RobertSmoleński
178JanuszFelczak
179DariuszCichy
180WiesławWasiek
181ZdzisławKaczmarek
182BohdanRomasiuk
183KazimierzKujawa
184MieczysławRybicki
185StanisławSzumkowski
186JanuszKwaśniewski
187AdamZajk
188PiotrŚwigoń
189DariuszŁawecki
190WiesławWitkowski
191JerzyBreński
192LeszekJuchniewicz
193KrzysztofMościcki
194WłodzimierzSzadziewski
195JanuszKirijaka
196KazimierzSoliwoda
197MarianBulak
198TadeuszMakiewicz
199BarbaraSzczepan
200RomualdTański
201PawełKuchta
202KrzysztofOleszkiewicz
203JacekKarczewski
204AlbinSoboczyński


Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LPImię i nazwisko
1Kozera Wojciech – przewodniczący
2Burandt Waldemar
3Cichy Dariusz
4Czajkowski Adam
5Kruk Grzegorz


Kapituła Odznaczeń

LPImię i nazwisko
1Popiel Tadeusz – „Dzik” Orneta – Przewodniczący
2Moczarski Piotr – „Kudypy” Olsztyn – Z-ca przewodniczącego
3Krawiec Józef – „Orzeł” Olsztyn – Sekretarz
4Czajkowski Feliks – „Orzeł” Olsztyn
5Narewski Ludwik – „Knieja” Szczytno
6Szumkowski Stanisław – „Szarak” Kętrzyn
7Znamierowski Hubert – „Leśnik” Lidzbark Warmiński