Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Olsztyn

Terminarz szkolenia na podstawowe uprawnienia do wykonywania polowania

W związku z bardzo licznymi pytaniami dotyczącymi terminu  i zasad uczestnictwa w najbliższym szkoleniu na podstawowe uprawnienia do wykonywania polowania, Zarząd Okręgowy podaje poniżej informacje organizacyjne dotyczące szkolenia dla kandydatów do PZŁ „WIOSNA 2024”

Szkolenie odbędzie się w kwietniu i maju 2024 r. Sesja egzaminacyjna jest przewidywana na drugą połowę czerwca. Zajęcia będą odbywały się w soboty i niedziele (wykłady w siedzibie ZO przy ul. Leśnej 8 w Olsztynie, treningi strzeleckie na Strzelnicy Myśliwskiej w Olsztynie – Gutkowie ul. Cietrzewia 53A). Szkolenie jest przewidziane w pierwszej kolejności dla osób, które uzyskały już zaliczenie stażu łowieckiego, lub uzyskają je do końca maja br.

Osoby chcące uczestniczyć w szkoleniu przesyłają zgłoszenie na adres m.jakubowski@pzlow.pl a w temacie wiadomości należy wpisać „SZKOLENIE PODSTAWOWE”. W treści maila należy podać imię i nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu. Termin nadsyłania zgłoszeń – 31.03.2024 r. Koszt szkolenia zostanie podany na początku kursu i będzie uzależniony od liczby uczestników.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱